PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611187}
6,7 2 231
ocen
6,7 10 1 2231
Aliens vs Predator
powrót do forum gry Aliens vs Predator

Kim się gra w tej grze?

spilperg

Można grać jako Predator, Marines(człowiek) i Jako Obcy.

prof_mateusz27

To wybieramy czy gramy jako różne osoby w jednej kampanii?

spilperg

Są 3 różne kampanie - Alien w której wybieramy tylko Obcego. Predator w której wcielamy się w role Łowcy czyli Predatora. Marine gdzie wcielamy się w człowieka.

prof_mateusz27

Brzmi ciekawie.
Jeśli grałeś w nią to powiesz czy warto wydać pieniądze?

spilperg

Ja kupiłem tę grę kilka lat temu za około 70zł w empiku i nie żałuje. Teraz ją można kupić za połowę tego co ja zapłaciłem. Najlepsza jest kampania marines i Predatora. Naprawdę można się wczuć. Grafika bardzo dobra. Jak lubisz Predatora i Obcego to ci się raczej na pewno powinno spodobać. Chcesz kupić tą grę normalnie w sklepie czy po przez Steama?

prof_mateusz27

Przez sklep internetowy: merlin,empik lub Xbox.

ocenił(a) grę na 10
spilperg

Grę kupiłem niedawno i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolony. Poziom satysfakcji zależy oczywiście od tego czy jesteś fanem uniwersum Obcego i Predatora. Tak czy inaczej ciekawe , straszne kampanie. Ładna grafika , przyjemność gry Predatorem , dużo ulepszeń i funkcji. Naprawdę polecam. Co do zakupu to nie polecam Steam'a. W normalnym sklepie zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones