PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723027}

Predator

The Predator
5,0 30 391
ocen
5,0 10 1 30391
5,5 16
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Sama postać, jak i fabuła-totalnie bez jaj. Podobnie-reszta bohaterów. Fabuła nielogiczna, pełna absurdów i niekonsekwencji. Sam początek nie zwiastował jeszcze tragedii, ale trwało to niestety bardzo krótko. Filmu nie ratują liczne, (ale niestety czysto mechaniczne) nawiązania do poprzednich części. Sama postać Predatora (tego właściwego-olbrzyma) obowiązkowo wykonana w całości w CGI, budzi wyłącznie politowanie. Gdzież się podział ten waleczny, tajemniczy Drapieżca? Zamiast niego dostajemy jakiegoś (kolejnego) zmutowanego kretyna. Postaci ludzkie nie są zresztą od niego lepsze-tworzą przypadkową zbieraninę idiotów, "strzelających" co chwila sucharami. Pomiędzy nimi krząta się dzieciak z autyzmem, który przechadza się dziarsko z maską Predatora w święto Helloween.Na deser dostajemy jeszcze predatorowe pieski, jeden z nich daje się nawet oswoić i uroczo merda ogonkiem...Miałem świadomość, (zwłaszcza po zwiastunach), że ten film nie będzie miał startu do Jedynki, ale przy nim nawet "Predators" to Arcydzieło. Jakikolwiek realizm, powaga, sens uleciały z tego filmu całkowicie i niestety, jak wiemy jest to ostatnio stała tendencja w Kinie.

kinoman77_filmweb

Dziwię się, że są tacy ludzie, którym ten film się podoba ale niektórym wystarczy dziś pokazać cokolwiek z USA by byli kontent. Nieważna jest jakość, ważny kraj pochodzenia.

ocenił(a) film na 3
JohnTheBrave

Mnie to też dziwi. Czy ludzie nie czują, że robi się z nich idiotów?

kinoman77_filmweb

Póki robią to w Hamburgerowie można to usprawiedliwić "trzeba wyłączyć mózg" a gdy taki Vega tworzy film podobnej klasy zasada ta już nie obowiązuje

ocenił(a) film na 2
JohnTheBrave

Niech będzie i z Tajwanu, ale Predator ma być groźny a tu mamy śmiech...

kinoman77_filmweb

Nie oglądałem jeszcze tego filmu, ale z tego co słyszałem żołnierze nie powinni nosić broni bo nie umieją się nią posługiwać w filmie i wogóle powinni zdjąć mundury. Ale dlaczego wszyscy mówią o jedynca. Częśc druga predetora z Danym Gloverem 'w miejskiej dżungli' też moim zdaniem była super.

ocenił(a) film na 3
Dormant

Predator Jedynka to absolutny klasyk, do którego ten nowy nieudolnie próbuje nawiązywać. Zgadzam się,Dwójka z Gloverem też jest super. Dla mnie nie jest dużo gorsza od oryginału z Arkiem, wcale nie mniej ciekawa, czy klimatyczna. Po prostu inna. Trzyma ten sam wysoki poziom realizacji i powagi. Nowy Predator to przy nich dwóch żałosna parodia.

ocenił(a) film na 1
kinoman77_filmweb

To dlatego że ten film nie miał żadnego elementu kina grozy. Nie było budowania napięcia, tylko kiepska akcja i tandetni bohaterowie. Coś jak w wielu współczesnych kontynacjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones